Nifad Karagöl'de Fotoğraf Kampı yaptı

karagöl kampNİFAD Bolkar-Karagöl Fotoğraf Kampı 22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde yapıldı.


 

Niğde-Nevsehir-Aksaray Fotoğraf Derneklerinin ortak projesi kapsamında ilk kamp etkinliği Bolkar Dağları-Karagöl'de 1 gece çadır konaklamalı olarak gerçekleşti.

Kampa NİFAD'ın ev sahipliği ve üyelerinin yanısıra KAFSİD derneğinden katılım ile çadırlı fotoğraf kampı 17 kişi ile tamamlanmış oldu.

22 Temmuz Cumartesi akşama doğru Karagöl'e ulaşan ekip öncelikle kamp yerini belirleyerek çadırlarını kurdu ve sonrasında sucuk-ekmek menüsünden oluşan akşam yemeği birlikte yenildi. Katılımcılar ile semaverde çay keyfi ve keyifli akşam sohbeti yapıldıktan sonra gece pozlaması (samanyolu ve gece manzara çekimleri, uzun pozlama) yapıldı. Yıldız pozlaması konularını kendi arasında tartışan ekibe Nifad üyesi Mehmet Demirtaş, samanyolu ve yıldız fotoğraf çekimleri konularında faydalı tenknik bilgiler vererek fotoğrafın pozlanmasına yardımcı oldu.

23 Temmuz Pazar günü gündoğumu çekimleri ile fotoğraf kampı programına devam edilirken kahvaltıdan sonra gerçekleştirilen Çiniligöl ziyareti ile program tamamlanmış oldu.

karagöl Kamp 02

 

karagöl kamp

 

nifad logo trans

Ayın Portfolyosu
 

  Ayın Fotoğrafı  

How to Claim bet365 Bonus step by step.