Temel Fotoğraf Bilgisi Kitabı (2016) çıktı

TFB little afisTürkiye Fotoğraf Sanatı Fedrasyonu tarafından hazırlanan Temel Fotoğraf Bilgisi Kitabı yeni baskısı ile satışa sunuldu.

 

 

Fotoğrafın temel bilgilerinin günümüz dijital teknolojisi çerçevesinde dernenerek hazırlandığı, fotoğraf tutkunlarının kütüphanesinde yer alması gerken çok başarılı bir fotoğraf eğitim kitabı olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk baskıı 2013 yılında çıkan kitabın 2.baskısı Nisan 2016 yılında satışa sunulmuştur.

Fotoğraf konuları güncel bilgiler ışığında hazırlanırken fotoğrafa yeniden başlayanların da anlayabileceği bir üslup ve seviye dikkate alınmıştır. Bu bakımdan amatör ya da profesyonel olsun, fotoğrafçılığın her aşamasında olan fotoğraf tutkunlarının yararlanabileceği ve fotoğraf teknik ve kültürlerini geliştirebileceği değerli bir kaynak...

tfb kitap yeni

 Temel Fotoğra Bilgisi kitabında aşağıdaki konu başlıkları detaylı anlatım ve örneklerle ele alınmıştır:

- Fotoğraf ve Fotoğrafçılığın tanımı, Fotoğraf Tarihi, Sanat Akımı ve Fotoğraf

- Temel Fotoğraf Teknolojisi

- Pozlandırma ve Değişkenler Arası Bağlantı

- Işık, Renk ve Işıkölçerler

- Dijital (Sayısal) Fotoğraf Teknolojisi

- Yardımcı Araç ve Gereçler

- Görüntü Düzenlemesi (Kompozisyon)

- Çekim Teknikleri

- Sergileme, Portfolyo ve Sunum .hazırlama Teknikleri

- Fotoğrafta Etik

- Fotoğraf ve Haklarımız

 

Temel Fotoğraf Bilgisi kitabını Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) üyesi olan derneğimiz NİFAD'dan 40 TL karşılığında temin edebilirsiniz.

 

İrtibat:  NİFAD e-mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

TFB afis

 nifad logo trans

Ayın Portfolyosu
 

  Ayın Fotoğrafı  

How to Claim bet365 Bonus step by step.