NİFAD Federasyon Üyesi

tfsf logoDerneğimizin Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) üyelik başvurusu onaylandı.

 

Niğde Fotoğraf Amatörleri Derneği (NİFAD)’nin Şubat ayında yaptığı TFSF üyelik başvurusu ile, derneğimiz gerekli sürecin tamamlanmasının ardından TFSF yönetimince 22 Haziran 2013 günü incelenerek denetlenmiştir. Yapılan denetimde NİFAD’ın TFSF üyesi olması için gerekli niteliklere ve şartlara haiz olduğu tespit edilmiştir.

TFSF Yönetim Kurulunun 06 Temmuz 2013'te yaptığı toplantıda NİFAD, TFSF üyeliğine oybirliğiyle kabul edildi.

Derneğimizin 3 yıldır yaptığı nitelikli faaliyetleri, sosyal projeleri, ilimizde fotoğraf sanatının gelişmesine yönelik özverili çalışmaları federasyonumuz tarafından da yakında takip edilmekte ve takdirlerini almaktaydı. Gerekli mevzuatın tamamlanması ile TFSF üyeliğimiz tescillenmiş oldu. NİFAD TFSF üyeliği ile ulusal ve uluslararası platformda temsil hakkı kazanmış, ilimizi fotoğraf sanatında kurumsal üst kimliğe taşımış ve üyelerinin haklarına ve varlığına federasyon kimliği kazandırmıştır. TFSF üyeliğimizle derneğimiz güçlenirken Federasyonumuzun da NİFAD’ı bünyesine dahil ederek güçlendiğine inanmaktayız.

Derneğimizi TFSF’ye layık gören ve üyeliğini oy birliği ile onaylayan Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Sami TÜRKAY Bey’e ve Yönetim Kuruluna NİFAD Yönetim Kurulu olarak şükranlarımızı sunarız.

Mustafa Doğan ŞAHİNER

NİFAD Yönetim Kurulu Başkanı

  

tfsf

NiFaD logo

 

 

Ayın Portfolyosu
 

  Ayın Fotoğrafı  

How to Claim bet365 Bonus step by step.