Fotoğraf Tutkunları Yeni Sezonu Açtı

sabah_guney_kafod

 

 

Sabah Gazetesi'nin 25 Eylül 2011 günü çıkan Güney ekinde gazetenin Niğde temsilcisi Hayrettin YENEL'in kaleminden KAFOD haberi yayınlandı.

 

 

 

zemi-vadisi-sEfe3r_01

 FOTOĞRAF TUTKUNLARI YENİ SEZONU AÇTI

 Hayrettin YENEL / Niğde  25.09.2011

 

Merkezi Niğde’de bulunan Kapadokya Amatör Fotoğrafçılar Derneği (KAFOD) her yıl  düzenlenen foto-safariler için yeni sezona başladı. Sezonun ilk foto-safari turunu  Nevşehir bölgesine gerçekleştiren dernek üyeleri, Kapadokya’nın eşsiz manzarası  için  deklanşörlerine bastı.

 

Nevşehir Zemi Vadisi’nde aynı zamanda yürüyüş yapan KAFOD üyeleri son olarak  Bolkar Dağları’na doğa yürüyüşü ve foto-safari düzenledi. Kuruluşunun 2. Yılında  yeni  etkinliklere imza atmayı hedefleyen KAFOD’un fotoğraf tutkunu üyeleri  Uçhisar  ve  Göreme boyunca uzanan Zemi Vadisi’nde Kapadokya’nın farklı yüzünü  kadraja aldı.

 

 

EĞİTİM DE VERİLİYOR

Fotoğrafçılar At Çiftliğinde at binme imkanına sahip oldular. Aşk Vadisi olrak bilinen  bölgede de çekim yapan KAFOD üyeleri gün batımının eşsiz renklerini de  Nevşehir’de  karşıladılar. Belemedik, Emli Vadisi,  Kadıncık Barajı, Ihlara Vadisi, Narlıgöl, Meke  Gölü, Yahyalı Şelaleleri, Aladağlar,Yedigöller, gibi birçok bölgeye fotosafariler düzenleyen Kafod, Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi adı altında da fotoğraf sanatına gönül verenleri, fotoğrafın teknikleri konularında da geçtiğimiz sezon katılımcılarını bilgilendirmişti.

 

 

zemi-vadisi-kafod05zemi-vadisi-kafod01

 

ETKİNLİK TAKVİMİ BELİRLENDİ

Dolu dolu bir sezonu geride bırakan ve üye sayısını her geçen gün arttıran KAFOD, 2.yıl etkinlik takvimini de belirledi. Bu takvimde yer alan bazı etkinlikler ise şöyle:

 

29 Eylül 2011 / Niğde Tanıtım Günleri Fuarı / Ankara Akm

18 Ekim 2011 / Kafod 3.Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi
23 Ekim 2011 / Kazıklıali Vadisi Foto Safari

20 Kasım 2011 /Belemedik Foto Safari

18 Aralık 2011 / Varda Köprüsü Foto Safari

 

zemi-vadisi-sEfe3r_04

 

KAFOD, foto-safarilere kendi üyelerinin yanı sıra fotoğraf sanatına gönül verenleri de Davet ediyor.

sabah_guney_kafodHayrettin YENEL / Sabah Gazetesi Niğde Temsilcisi

Ayın Portfolyosu
 

  Ayın Fotoğrafı  

How to Claim bet365 Bonus step by step.